(Untitled)

Увага! Увага! Найліпші українські казки стали доступними для дітей та їхніх батьків!

Завдяки мультфільмам із каналу на YouTube батьки та вихователі дошкільних навчальних закладів зможуть:
• виховати у дітей патріотизм, повагу до інших людей, толерантність; навчити їх дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками;
• дати дітям основи математичних, природознавчих знань, знання основ граматики; ознайомити їх з українськими та іноземними казками;
• розвинути у дітей комунікативні навички, бажання вдосконалюватися, допитливість, навички співу.

MagneticOne.org незабаром планують озвучити всі казки, яких ще немає в електронному варіанті. Головною відмінністю від інших подібних проектів є те, що весь матеріал буде безкоштовним і доступним для всіх.