День відкритих дверей у “Купаві”

Гостинно та привітно зустрічав заклад батьків у День відкритих дверей.
Представники багатьох родин дітей, які вже відвідують дошкільний заклад, виявили свою активність ще у ранішні години: завідувач, Слюсар Алла Станіславівна, познайомила присутніх із цікавою та насичено програмою дня. Батьки горді успіхами своїх дітей, побували на перегляді розвивально-пізнавальної діяльності дошкільнят у кожній віковій групі та природничій лабораторії – «Дослідницькі занімашки», спортивній залі «Хто зі спортом дружить, той веселий дужий», кімнаті зображувальної діяльності «Чуйне серце – добрі справи». А о 10.15 до них приєдналися батьки, діти яких у перше переступають поріг закладу. Змістовні різнопланова ні консультації батькам-новачкам про умови прийому до ДНЗ були надані завідувачем Слюсар А.С., сестрою медичною старшою Єрис А.М., вихователем-методистом Моісеєнко Н.О., практичним психологом Гринь Т.А., які детально розповіли батькам про медичну документацію дітей, які вступають до закладу, познайомили з режимом роботи та організацією життєдіяльності дітей у закладі протягом дня, роздали пам’ятки батькам щодо умов полегшення протікання процесу адаптації.
Корисною та пізнавальною для батьків виявилася екскурсія по закладу, бо хотілося побачити і естетично оформлені спальні кімнати, затишні та світлі групові приміщення, обладнані згідно санітарних вимог умивальні кімнати та переглянули креативні виставки «Оберег купави», «Ляльки минулого століття».
Майстри своєї справи, народні умільці Рак Марія Петрівна, Бідна Світлана Петрівна запросили батьків на чудові заняття «Ниточка до ниточки – той буде квіточка» (вишивка), «Таємничі візерунки: техніка квілінг».
Інструктор з фізичної культури Якуба Я.В. провела семінар-практикум для бажаючих батьків «Оздоровчі технології в домашніх умовах». Члени сімей були в захваті від своїх творчих робіт та почутої інформації.
На протязі дня працювало довідкове бюро «Запитуйте – відповідаємо». Із хвилюючими для тат і мам запитаннями можна було звернутися до адміністрації та спеціалістів практичного психолога, сестри медичної старшої.
Та як приємно було батькам побачити і помилуватися талантами своїх дітей під час святкового концерту «Сузір’я талановитих малюків Купави».
Сімейні номери були просто чудові: малюки задоволені і горді своїми мамами, які прийняли участь у концерті. На завершення всіх чекав смачний і рум’яний святковий пиріг.

сайт 18.04

сайт 18.04 2