Тиждень безпеки дитини в “Купаві”

З 15. 05. по 19. 05 2017 році у ДНЗ №13 «Купава» проходив Тиждень безпеки дитини. Саме в цей період особливо активно проводилася робота із малюками у межах запланованих заходів: бесіди, дидактичні ігри, тренінги, валеохвилинки, розв`язування кросвордів, фізкультурні заняття, малювання, інтерактивна робота з батьками про правила поведінки дорослих і дітей під час надзвичайних ситуацій та об`єктове тренування з працівниками закладу «Увага усім!».

Збереження життя і здоров`я дітей – найважливіше для кожної людини, адже у них – сенс нашого життя. Нелегкі часи переживає країна і досить часто вибухонебезпечні предмети стають причиною загрози життю та призводять до фатальних наслідків.

Відпрацювання стереотипів поведінки в надзвичайних ситуаціях допоможе малятам вчасно зорієнтуватися, виробити стратегію правильної поведінки та зберегти найцінніше – власне життя та життя інших людей.