«Купава» зустрічає новаторів-педагогів

27.02.2019

У Сумському ДНЗ №13 «Купава» 27.02.2019 за підтримки методиста Сумського ОІППО Міщенко Лариси Борисівни авторську педагогічну майстерню представила кандидат педагогічних наук, провідний науковий співробітник лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, головний редактор всеукраїнського науково-методичного журналу «Мистецтво і освіта», сертифікований тренер програми «Формування образного мислення» Рагозіна Вікторія Валентинівна за темою «Інноваційна технологія формування образного мислення, сприймання та обговорення творів образотворчого мистецтва з дітьми старшого дошкільного віку». Цікавою та дієвою в роботі з дітьми є технологія VTS: демонстрація методу фасилітованої дискусії, обговорення художніх творів, педагогічного інструментарію технології, тренінг на парафраз у групах. Усе це на практиці опанували педагоги Сумської області та міста. Наш садок – експериментальний майданчик інноваційного освітнього проекту всеукраїнського рівня “Становлення і розвиток особистості на рінніх етапах онтогенезу”. У рамках даного проекту власною педагогічною майстерністю перед гостями разом із малюками раннього віку поділилася вихователь Наталія Радченко. Схвальні відгуки від куратора цього проекту та автора програми “Впевнений старт” Рагозіної В.В. отримали і вихованці старшого дошкільного віку “Волошка” (вихователь Роговець Тетяна), які гідно представили роботи з художньо-естетичного напряму.
Дякуємо всіх учасників зустрічі за конструктивний діалог, яскраві емоції, вичерпні і аргументовані висновки.