ДАЛІ

Слухове сприйняття музики дитиною підвищує більшість процесів формування її організму та психіки. Різноманітні рухові реакції малюка, які визивають музичні звуки, говорять про прямий зв’язок музики з фізичним розвитком людини. Музичні здібності у дитини можуть виявляться дуже рано, а їх відсутність не можна вважати дійсним. Тільки ваша турбота про прилучення дитини до музики зможуть закласти в дитині «ядро» музичності. Для цього наберіться терпіння.

Достатньо вміти чисто співати, правило інтонувати музичні мелодії, виразно виконувати танцювальні вправи. Не обов’язково повторювати репертуар, з яким дитину ознайомлюють в дитячому садку. В більшості, діти не можуть відтворити ці музичні твори. І тому на домашніх муз-заняттях ви маєте можливість знайомити дітей з тими музичними творами, які відомі вам, але вони повинні бути зрозумілими дітям. Дитина емоційніше сприймає і голос, і рухи батьків, і з задоволенням повторює їх. Якщо в занятті з дитиною ви будете використовувати і музичні інструменти (якщо вони є, це можуть бути бубон, барабан, трикутник) це збагатить уяву дитини про звукову палітру музики. Всі батьки мріють розпізнати в своїй дитині хоча б маленький росточок майбутньої талановитої особи. Крім того, ви, мабуть, хотіли б бачити свою дитину доброю, чуйною, яка розуміє і цінує красу оточеного світу. Ці прекрасні людські почуття можуть бути виховані мистецтвом, якщо почати з самого раннього дитинства.