Наші спонсори

                                                                                                                                               січень, 2022
Для дітей у  садочку мають бути створені комфортні умови 👧🧒
Від цього залежить не тільки здоров’я підростаючого покоління, а й бажання  дитини щодня йти до свого виховного  закладу.

Приємно бачити позитивні зміни у нашому закладі, радість в очах усіх у часників освітнього процесу 👍

Адміністрація  та колектив закладу дошкільної освіти №13 “Купава” щиро вдячні  за  плідну співпрацю Народному депутату  Ігорю Васильєву. Завдяки  піклуванню Ігоря Сергійовича були виділені кошти  у сумі 300 тис. гр. для капітального ремонту туалетної кімнати групи “Фіалка” Тепер тут затишно й красиво. 👍
.

 

15.01.2021

Батьки вихованців групи “Лілія” та адміністрація дошкільного навчального закладу щиро вдячні депутату Сумської міської ради Шилову В.В. за плідну співпрацю у зміцненні матеріально-тіхнічної бази установи. Завдяки виділеним коштам у розмірі 11970,18 грн. були встановлені міжкімнатні двері в груповому приміщенні.

 

ййййййййй 

  23.12.2020

Адміністрація дошкільного навчального закладу щиро вдячні депутату Сумської міської ради Чепіку В.І.  за матеріальну допомогу в розмірі 16500,00 грн. на встановлення металопластикових вікон в приміщенні спортивної зали (2 вікна). Щиро вдячні за плідну співпрацю у зміцненні матеріально-тіхнічної бази установи.

ййййййййй

01.12.2020

Адміністрація дошкільного навчального закладу щиро вдячні депутату Сумської міської ради Касяненко Є.Є. за матеріальну допомогу в розмірі 67499,95 грн. на встановлення металопластикових вікон в приміщенні коридора садочка (4 вікна) та в студії зображувальної діяльності (2 вікна). Щиро вдячні за плідну співпрацю у зміцненні матеріально-тіхнічної бази установи.

 

ййййййййй

                                                                                                                                                                   01.12.2020
Батьки вихованців групи “Фіалка” та адміністрація дошкільного навчального закладу щиро вдячні депутату Сумської міської ради Касяненко Є.Є. за плідну співпрацю у зміцненні матеріально-тіхнічної бази установи. Завдяки виділеним коштам були придбані дитячі шафи.

ййййййййй

01.09.2019

Батьки вихованців групи “Ромашка” та адміністрація дошкільного навчального закладу щиро вдячні депутату Сумської міської ради Чепіку В.І. за плідну співпрацю у зміцненні матеріально-тіхнічної бази установи. Завдяки виділеним коштам були придбані та встановлені міжкімнатні двері.

 

 

ййййййййй

05.12.2016

Батьки вихованців та адміністрація дошкільного навчального закладу широ вдячні депутатам Сумської міської ради Сагач А.Г., Касяненко Є.Є. за плідну співпрацю у зміцненні матеріально-технічної  бази установи. Завдяки виділеним коштам були придбані та встановлені міжкімнатні двері.

ййййййййй

17.08.2015

Адміністрація закладу висловлює щиру подяку сім’ям Некрутенко та Нугуманових за  підтримку життєдіяльності та функціонування закладу! За укріплення матеріально-технічної бази!
Дякуємо!!!

ййййййййй

13.08.2015

Батьки вихованців та адміністрація дошкільного навчального закладу широ вдячні депутату Сумської міської ради Ніконоровій Любов Іванівні, за вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази установи. Завдяки виділеним коштам у  сумі 5000 тис. грн.  встановлені двері в спортивну залу. Зичимо здоров’я і сподіваємося на подальшу співпрацю!

двер

                         двер 1

ййййййййй

1.12.2014

Усім шанованим членам сімей, хто підтримав і буде надалі підтримувати розвиток закладу, сприяти теплому, продуктивному, творчому спілкуванню батьків з педагогами та адміністрацією, висловлюємо глибоку вдячність за надану благодійну та спонсорську допомогу з метою покращення умов виховання та всебічного розвитку дітей у групах: “Дзвіночок”, “Фіалка”, “Незабудка”, “Барвінок”, “Калинка”, “Колобок”, “Ягідка”, “Пролісок”, “Сонечко”, “Ромашка”, “Волошка”, “Краплинка”, “Лілія”.

 Велика подяка особисто нашим спонсорам:

 • сім’ї Флягіних
 • сім’ї Дюрягіних
 • сім’ї Тарасенко
 • Удод Наталії Миколаївні
 • Шевченко Оксані Юріївні
 • Максименко Наталії Миколаївні
 • Шерстюк Вікторії Володимирівні
 • Гриценко Діані Григорівні
 • Шепіль Ірині Олександрівні
 • Василащук Марині Вікторівні
 • Безбабній Анастасії Вікторівні
 • Лепковій Людмилі Володимирівні
 • Полоз Вікторії Вікторівні
 • Ткаченко Яні Олександрівні

Сподіваємося, що наша плідна співпраця проросте чудовими зернами добра, радості, любові до малят. Зичимо всім членам родин наших вихованців міцного здоров’я, приємного задоволення від спілкування із своїми дітьми та вихователями.

ййййййййй