Медіа-портал

ПРОЕКТ “ДОБРІ СПРАВИ ДЛЯ НАЙМЕНШИХ”

КАЛЕЙДОСКОП СВЯТ ТА РОЗВАГ У “КУПАВІ”

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ «ВЕСЕЛКОВІ СТРУНИ КУПАВИ»

НА ЯРМАРКУ ЗБИРАЛИ ГРОШІ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН — UA:СУМИ

ВІДКРИТТЯ НОВОЇ ГРУПИ У СУМСЬКОМУ ДНЗ№13 “КУПАВА”

ЗУСТРІЧ НОВОГО 2016 РОКУ!

Святий Миколай вітає дошкільнят «Купави»

              Школа…. Для вихованців старшого дошкільного віку це слово стало знайомим і близьким. Адже діти вже неодноразово побували в стінах ЗОШ №24. Під час цікавих та пізнавальних екскурсій дітлахам було до вподоби споглядати світлі, просторі класні кімнати. Особливо сподобалася їм ігрова зала, де багато цікавих ігор та іграшок. З великою цікавістю заглядали в затишну спальну кімнату, де зручні дитячі ліжка та інше обладнання для отримання культурно-гігієнічних навичок. Кожного разу з великим інтересом та задоволенням діти подорожували по школі: зустрілися та познайомилися з цікавими дорослими – працівниками школи, побували в краєзнавчому музеї, поспілкувалися з учасниками гуртка бандуристів, відвідали їхній концерт. Ось і цього разу святий Миколай гостинно вітає дошкільнят біля красуні ялинки. Веселі, задоволені, діти радісно кружляють у хороводі круг новорічної гості. Радіють задоволенню малят і дорослі, працівники ЗОШ №24 та дошкільного закладу №13 «Купава». Адже питанню наступності адміністрації установ завжди приділяють велику увагу.

Новорічна карусель в ДНЗ №13 “Купава”

       Надворі панує Королева Зима. Вабить дітлахів зимовими розвагами та святами, які , здається, найвеселіші найрадісніші: тут і Новорічне свято і Різдво Христове з колядками та щедрівками, з водінням кози, веселими жартами. А найбільше діти полюбляють Новорічне свято в дитсадку. По – особливому красиві: і новорічна зала, і запашна красуня ялинка, і трепетне очікування Новорічних подарунків. Лунають зимові, дзвінкі, веселі, завзяті пісні, танці і хороводи. Запрошує в танок і сніжинок, і льодинок, і принцес, і східних красунь, і зайчиків, і ведмедиків, і розбійників і всіх – усіх дітей Дід Мороз із Снігуркою. Дитячі очі світяться радістю і задоволенням. Ану, впізнайте мене. Я – чарівна, приваблива принцеса Несміяна. А я – маленька, золотиста, прозора, тендітна, але холодна льодинка. Як не зізнатися нам, дорослим, що ми і наші діти, дійсно потрапили в казковий світ, опинилися, неначе та Попелюшка, в таємничій, фантастичній, зимовій казці, зустрілися з її героями – Царем Горохом, Бабою Ягою, Білою Ведмедицею, Лісовичком. Горді за своїх вихованців педагоги і батьки маленьких артистів. А також дуже вдячні музичним керівникам Сударенко І.Л., Клименко Н.В. за високопрофесійні, змістовні, казкові сценарії Новорічних свят. А особливо – Сударенко Ірині Леонідівні, яка, дійсно віддає дітям своє золоте серце і акторські здібності.

Увага! Увага!
Найліпші українські казки стали доступними для дітей та їхніх батьків!
Завдяки мультфільмам із каналу на YouTube батьки та вихователі дошкільних навчальних закладів зможуть:
• виховати у дітей патріотизм, повагу до інших людей, толерантність; навчити їх дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками;
• дати дітям основи математичних, природознавчих знань, знання основ граматики; ознайомити їх з українськими та іноземними казками;
• розвинути у дітей комунікативні навички, бажання вдосконалюватися, допитливість, навички співу.
MagneticOne.org незабаром планують озвучити всі казки, яких ще немає в електронному варіанті. Головною відмінністю від інших подібних проектів є те, що весь матеріал буде безкоштовним і доступним для всіх.