ЗАХОДИ

щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичними рекомендаціями щодо національно-патріотичного виховання у Сумському ДНЗ №13 “Купава”

Зміст роботи  Термін виконання  Відповідальні
1. Розробити методичні рекомендації з організації занять, сюжетно-рольових ігор, творчих конкурсів, сценаріїв свят з національно-патріотичної тематики 2022-2023 н.р. Вихователі-методисти КостянЛ.О.
Кривушенко Т.Д.
2. Розробити методичні рекомендації щодо залучення батьків до національно-патріотичного виховання дітей 2022-2023 н.р. Вихователі-методисти Костян Л.О.
Кривушенко Т.Д.
3. Розробити тематичні плани роботи ДНЗ з організації національно-патріотичного виховання дошкільників за темами:

• моє ім’я;
  •  моя сім’я (сімейні традиції, сімейні реліквії, професії в моїй родині, світ родинних захоплень, сімейні обов’язки тощо);
  • моє місто (пейзажі, символи, історичні, культурні і природні пам’ятки, народні промисли);
  • моя країна (державні символи, столиця, державні свята; національності, які живуть в Україні, їх національні костюми, пісні і танці, національні страви
2022-2023 н.р. Творча група:

Старостенко В.А.,

Осташова І.П.,

Бідна С.П.,

Якуба Я.В.,

Сударенко І.Л.

4. Активізувати впровадження нових форм, методів патріотичного та морально-духовного виховання дітей дошкільного віку Постійно Педагоги
5. Презентувати роботу творчої групи з теми: «Музейна педагогіка важливий засіб патріотичного виховання дошкільників» на педагогічній раді Грудень Творча група:

Старостенко В.А.,

Осташова І.П.,

Бідна С.П.,

Якуба Я.В.,

Сударенко І.Л.

7. Творча лабораторія «Екскурс по краєзнавчій стежині» Грудень Вихователь-методист Кривушенко Т.Д.
8. Провести круглий стіл «Сумський дивокрай бережи, люби, пізнай» Березень Вихователь-методист
Кривушенко Т.Д.
9. Організувати відкритий перегляд занять:

•  Інтегроване заняття з морально-етичного виховання «Будемо ми так рости, щоб добро у світ нести»
  • Фізкультурна розвага з батьками для старших дошкільників «Ми діти козацького роду!»

Вихователь-методист Костян Л.О.

Вихователь

Мокренко О.О.

Інструктор з фізкультури

Якуба Я.В.

10. Залучатися до проведення щорічних міських акцій «Добро починається з тебе», «Виховуємо в дітях доброту» Щорічно Педагоги, батьки
11. Організувати гурткову роботу з туристично-краєзнавчого спрямування «Джерельце» 2022-2023 н.р. Інструктор з фізичної культури Якуба Я.В.
12. Провести фестиваль дитячої творчості «Наша земля – Україна» Квітень Музичні керівники

Сударенко І.Л.,

Самофалова О.А.

13. Поновити розвивально-пізнавальне середовище щодо національно-патріотичного спрямування та морально-духовного виховання дітей До