Тиждень “Споживай енергію розумно”

30.03.2018

З метою розуміння необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв, їх економного споживання з вихованцями закладу дошкільної освіти “Купава” були проведені цікаві ігрові тренінги “Де живе Електрика”, “Закрути тугіше кран, щоб не витік океан”, виготовлено колаж за тематикою “Економія – наше майбутнє”. Родини наших вихованців презентували власноруч зроблені лепбуки з проблеми “Родинний Економчик”. У рамках Тижня «Споживай енергію розумно» з дітьми старшого дошкільного віку була проведена спортивно-розважальна вікторина «Юні енергоменеджери». Під час заходу дошкільнята активно обговорювали тему енергозбереження, відповідали на запитання, в іграх та змаганнях відтворювали рух різних видів енергії. Метою заходу було донести до кожного думку про те, що все, чим користується людина, потребує економного та бережливого ставлення. І на завершення діти намалювали картини під гаслом «Земля – наш спільний дім, збережемо його!» Питання “Діти та гроші” – на часі.  Малята “Купави” мали змогу ознайомитися з цією проблемою, переглянувши виставу “Мишеня і гаманець”. Діти переконалися у тому, що кожен повинен визначитися у своїх витратах, бо є речі які не можна придбати на ці гроші. Сподіваємося, що урок з економності буде засвоєно нашими маленькими глядачами. З метою формування у педагогів теоретичних та практичних навичок про енергозберігаючі технології був проведений тренінг “Маленька справа – берегти та економити – краще великого неробства”. У рамках якого, педагоги ознайомилися з відео-досвідом інших европейських країн щодо економного використання тепло-, водо-, енергоносіїв “Досвід переймаємо – активно споживаємо”. Для залучення усіх учасників освітнього процесу до корисної діяльності з питань енерго- і ресурсозбереження був проведений хештег підтримки надійної економіки у сім’ї на сторінках Facebook “#Яі енергозбереження#”.