4 грудня День замовлень подарунків

18181814 грудня – цікавий і захоплюючий день, який присвячений всім дітям, які чекають на Новий рік подарунки від Діда Мороза. Це День замовлень подарунків Дідові Морозу. У цей день, як свідчить статистика, на поштові електронні скриньки, призначені Дідові Морозу, приходить близько 300 000 листів від дітлахів з усієї України і країн СНД. У порівнянні з нашим Дідом Морозом, Санта-Клаус отримує листів у багато разів більше. Їх кількість складає близько мільйона. Для зберігання дитячих листів, адресованих Діду Морозу в його резиденції, розташованої в місті Великий Устюг, існує окрема будівля. Але не лише 4 грудня діти України пишуть листи Дідові Морозу. Перші «ластівки» з дитячими проханнями приходять до адресата вже наприкінці листопада. Спостерігається цікава тенденція. Малюки нашої країни з кожним роком все більш високі вимоги і побажання пред’являють у своїх листах. Вони просять про більш дорогі і практично нездійснені подарунки. Подарунки типу цуценя, велосипеда, нових джинсів, сьогодні вже не актуальні. Сучасна дітвора все більше мріє про комп’ютер, роликових ковзанах, женихів і наречених для братів і сестер, високооплачуваної роботи для мами і тата. Для реалізації даних побажань у багатьох листах вказується адреса магазинів, де можна купити бажану річ, висилаються іграшкові гроші і т. п.