Наш колектив

Освітньо-виховний процес здійснюють відповідальні, здібні, креативні педагоги. В закладі працює два вчителі-логопеди, практичний психолог, два музичних керівники, інструктор з фізкультури, 22  вихователі.

0990

Освітній рівень педагогів: вища педагогічна освіта -28 чоловік, середня-спеціальна – 2 чоловіки.

Кваліфікаційний рівень педагогів:

Практичний психолог

Гринь Тетяна Анатоліївна, спеціаліст,  стаж роботи 7 років.

Вчителі логопеди

Старостенко Вікторія Андріївна, спеціаліст першої категорії, стаж роботи 17 років.

Осташова Ілона Петрівна, спеціаліст другої категорії, стаж роботи 13 років. Нагороджена грамотою дошкільного навчального закладу.

Інструктор з фізкультури

Якуба Яна Вячеславівна, спеціаліст вищої категорії, звання «вихователь-методист», стаж роботи 34 роки. Нагороджена грамотами: дошкільного навчального закладу, управління освіти і науки Сумської міської ради, Сумської обласної державно адміністрації.

Музичні керівники

Сударенко Ірина Леонідівна, спеціаліст  першої категорії, стаж роботи 33 роки. Нагороджена грамотами: управління освіти і науки Сумської міської ради, Сумської обласної державної адміністрації.

3

Самофалова Ольга Анатоліївна, спеціаліст, стаж роботи 1 рік.

Якщо хобі та педагогічна діяльність співпадають – це має свої позитивні результати. Вихователь Бідна Світлана Петрівна є учасником конкурсів, виставок разом з дітьми, веде гурток «Мальовничий дивосвіт» та студію зображувальної діяльності.

ололоБідна Світлана Петрівна, спеціаліст вищої категорії, звання «вихователь-методист», стаж роботи 27 років. Нагороджена грамотами: дошкільного навчального закладу, управління освіти і науки Сумської міської ради, голови  Сумської міської  ради, голови Сумської обласної державної адміністрації, Пам’ятним  нагрудним  знаком Сумської міської ради «60 років визволення міста Суми від фашистських загарбників», Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Любов до природи, тваринного і рослинного світу, питань екологічної культури у «Природничій лабораторії» передає малятам досвідчений вихователь Гринько Валентина Григорівна, спеціаліст першої категорії, стаж роботи 17 років. Нагороджена грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради.

Обслуговуючий персонал

Нашим педагогам завжди допомагають мудрі та надійні помічники. Емоційний комфорт та затишок створюють наші помічники вихователів.
лдлд

Замовляє, приймає та видає продукти для приготування збалансованої їжі комірник Ковтун Ніна Семенівна. Смачні сніданки та обіди готують кухарі Покутня Анна Леонідівна (шеф-кухар), Бочинова Надія Вікторівна, Ігнатенко Катерина Григорівна, а допомагає їм Голуб Надія Миколаївна.

Чистою білизною та рушничками радують дітей працівники пральні: машиністи із прання та ремонту спецодягу (білизни) Говорун Любов Іванівна і Новак Тетяна Миколаївна.