ВИРІШИЛА:

1. Для вихованців закладів дошкільної освіти, центрів розвитку дитини та дошкільних відділень навчально-виховних комплексів:

1.1. Встановити вартість харчування однієї дитини на день:

– для дітей раннього віку –  18,00 гривень;

– для дітей раннього віку санаторних груп – 19,00 гривень;

– для дітей дошкільного віку – 22,00 гривень;

– для дітей дошкільного віку санаторних груп – 23,00 гривень.

1.2. Встановити розмір плати для батьків за харчування дітей у розмірі      60 відсотків від встановленої вартості харчування на день (оплата здійснюється за дні відвідування дитиною начального закладу).

1.3. Зменшити на 50 відсотків розмір плати за харчування для батьків, які мають трьох і більше дітей.

1.4. Звільнити від оплати за харчування батьків або осіб, які їх замінюють, наступних категорій дітей:

1.4.1. Дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях; дітей-інвалідів; дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

1.4.2. Дітей, батьки яких безпосередньо беруть, брали участь у проведенні антитерористичної операції або загинули під час проведення антитерористичної операції.

1.4.3.  Дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в Афганістані.

1.4.4. Дітей, батьки яких загинули або отримали тілесні ушкодження під час Революції гідності.

1.4.5. Дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

1.4.6. Дітей із сімей, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальних закладах дошкільної освіти.

1.4.7. Дітей у санаторних закладах дошкільної освіти (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу, у спеціальних закладах дошкільної освіти (групах) та навчально-виховних комплексах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

1. Для учнів закладів загальної середньої освіти та шкільних відділень навчально-виховних комплексів:

2.1. Встановити вартість одноразового харчування (сніданок):

– для учнів 1-4 класів (без пільгових категорій) – 8,00 гривень.

2.2. Встановити вартість  одноразового харчування (сніданок або обід):

– для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах – 14,00 гривень;

– для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування –       14,00 гривень;

– для дітей-інвалідів – 14,00 гривень;

– для дітей з малозабезпечених сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» – 14,00 гривень;

– для дітей, батьки яких безпосередньо беруть, брали участь у проведенні антитерористичної операції або загинули під час проведення антитерористичної операції – 14,00 гривень;

– для дітей, батьки яких є учасниками бойових дій в Афганістані –         14,00 гривень;

– для дітей, батьки яких загинули або отримали тілесні ушкодження під час Революції гідності – 14,00 гривень.

2.3. Встановити вартість триразового харчування (сніданок, обід, полуденок):

– для учнів спеціальної ЗОШ – 23,00 гривні;

– для учнів спеціальних навчально-виховних комплексів №№ 34, 37 – 22,00 гривні.

2.4. Звільнити від плати за харчування у розмірі вищезазначених сум батьків або осіб, які їх замінюють, категорій дітей вказаних у підпунктах 2.1, 2.2, 2.3  пункту 2 цього рішення.

1. Рішення набуває чинності з 01.01.2018 року.
  2. Рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2016 року № 1605 – МР «Про встановлення вартості харчування дітей та учнів у навчальних закладах м. Суми» вважати таким, що втратило чинність з моменту набуття чинності даного рішення.
  3. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мотречко В.В.

Сумський міський голова                                                                                  О.М. Лисенко