Батьківські збори батьків майбутніх першокласників “Готуємось до школи разом”

23.11.2016 року у стінах “Купави” відбулися загальні збори батьків майбутніх першокласників “Готуємось до школи разом”, на які були запрошені вчителі початкових класів ЗОШ №24. З нормативною базою,  якою керується заклад щодо організації наступності між дошкільною та початковою ланками, присутніх ознайомила завідувач ДНЗ Слюсар А.С. Основні компоненти загальної (психологічної) готовності дитини до навчання в школі висвітлила практичний психолог Вєліканова Т.О., а про структурні компоненти психічної та фізичної зрілості і успішний розвиток мовлення дітей старшого дошкільного віку – вихователі-методисти Моісеєнко Н.О., Кривушенко Т.Д. та вчитель-логопед Старостенко В.А. Вчителі початкових класів ЗОШ №24 в свою чергу поділилися проблемами малюків, які вперше переступають поріг школи. Конструктивна зустріч допоможе майбутнім школярам краще адаптуватися до нових умов.