Середа, Липень 12, 2023

Результати:

06.2023 – Ягідний фестиваль

Ягідний фестиваль” із присмаком радості, задоволення, захоплення, вишневого та полуничного аромату заполонив серця малюків “Купави”

#Європейський_курс_”Купави”

Європейський курс Купави” Найперша турбота працівників “Купави” влітку – подбати про те, щоб якомога повніше використати літні принади на користь здоров’я дітей, організувавши для них змістовний відпочинок. Скільки див даруєДетальніше

01.06.2023- День захисту дітей

Любов – це не обов’язково діти, але діти – це обов’язково любов! Щасливого вам дитинства під мирним небом!

9.05.2023 – День Європи!

#День_Європи! Сьогодні у “Купаві” особливе свято-День Європи! Нас об’єднує спільна історія, культура, цінності. Позитивні емоції радість від спільної творчості ще раз довели, що шлях до справжньої свободи починається в дитинстві.