День відкритих дверей у “Купаві”

День відкритих дверей у «Купаві» справді став відкритим, цікавим  та зворушливим. Бо насичений різноманітними сучасними формами презентації роботи закладу. Кожна вікова група радо вітала батьків своїх вихованців на пізнавальних заняттях з дітьми. Вихованці гуртків презентували свої таланти під час творчого звіту «Талановиті малюки «Купави». Цікавою та захоплюючою видалася екскурсія для батьків по закладу, яку провели діти. Родинними досвідом  приготування креативного сніданку для свої малечі поділилися мами з кожної вікової групи на «Мастер-шеф у «Купаві». Мастер-шефи (глядачі) оцінили всі страви на «відмінно», за що адміністрація закладу вручила кожному маленькому учаснику цінні призи. Із великим захопленням батьки відвідали майстер-клас «Великодній кошик у техніці Hand-made», де мали змогу виготовити своїми руками прикраси до свята Пасхи у техніках «канзаши», «топіарій», «газетоплетіння». Корисним для батьків було заняття семінару-практикуму «Оздоровчі вправи для гарної постави», під час якого оволодівали секретами формування правильної постави. Феєрверком емоцій цього дня став святковий концерт «Сузір’я талановитих малюків «Купави». Протягом дня за участі творчих працівників закладу та членів сімей відвідувачі із великим задоволенням переглянули виставки: «Наш дитячий садок», «Ляльковий дивосвіт», «Дивовижне мереживо витинанки», «Краса вишивок – краса душі». З метою модернізації «Природничої лабораторії» батьки представили свої ідеї на конкурсі проектів «Модернізація будиночків для друзів наших менших». Толерантна, щира розповідь завідувача Слюсар А.С. про заклад ще раз довела батькам дошкільнят, що в садочку панує атмосфера затишку, спокою та поваги, створені належні умови для перебування їхніх дітей.