Підвищуємо професійний рівень

01.02.2016 у “Купаві” успішно пройшов проблемний семінар з питань мовленнєвої агресії в педагогічній практиці та шляхи оптимізації мовленнєвої роботи з дошкільниками. З проблеми щодо природи виникнення та подолання дитячої агресії виступила практичний психолог закладу Вєліканова Т.О. Про стилі педагогічного спілкування та ставлення до малюків у власній презентації розкрила вихователь-методист Моісеєнко Н.О., а про форми роботи із мовленнєвого спілкування з дітьми в процесі занять – вихователь-методист Кривушенко Т.Д. Педагоги брали активну участь та жваво обговорювали прийоми ефективного реагування на мовленнєву агресію дітей у ході ділової гри “Ефективне реагування на мовленнєву агресію дітей” та презентували свої колажі з теми “Причини виникнення мовленнєвої агресії у дітей та дорослих. Шляхи її подолання”.