Тиждень безпеки у “Купаві”

Збереження, безпека й охорона життя та здоров’я дитини мають велике суспільно-соціальне і державне значення. Тому виникає необхідність сформувати в маленьких громадян уміння бачити небезпеку, свідомо підходити до питання особистої безпеки, правильно діяти в певних ситуаціях, набувати стереотипу поведінки, вміння надавати першу допомогу при потребі.

З 16.05. – 20.05.2016 року в дошкільному закладі був проведений Тиждень безпеки дитини з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь, навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Під час «Тижня безпеки дитини» була проведена наступна робота:

1. З дітьми:

К. Чуковського «Айболить»;

1. З працівниками колективу:
  1. З батьками вихованців:

без